انتشارات قلم نخبگان

قوانین و مقررات فروشگاه انتشارت قلم نخبگان

1- تمامی کالاهای ارائه شده توسط انتشارات قلم نخبگان پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه سفارش از انبار جمع‌آوری و از طریق پیک یا پست و به انتخاب مشتری ارسال می‌گردد.

2-کلیه کالاها به‌صورت نو عرضه می گردد و انتشارات قلم نخبگان به هیچ عنوان کالای دست دوم توزیع نمی‌کند.

3- کلیه کتاب‌های عرضه شده در سایت انتشارات قلم نخبگان دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد می‌باشند و به هیچ عنوان کتاب فاقد مجوز یا ممنوع الچاپ در سایت عرضه نمی‌شود.

4-مسئولیت کلیه مرسوله های پستی پس از تحویل به پست بر عهده اداره محترم پست جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و پس از ارسال، انتشارات قلم نخبگان کد رهگیری مرسوله پستی را در اختیار مشتریان قرار می دهد که از طریق نشانی newtracking.post.ir در وب سایت رسمی سایت پست قابل پیگیری می‌باشد.

5-اطلاعات مشتریان (نشانی، شماره‌های تماس، ایمیل و …) صرفا جهت ارائه خدمات و اطلاع‌رسانی به مشتریان انتشارات قلم نخبگان استفاده می‌شود و به هیچ عنوان استفاده دیگری نخواهد داشت.

6- تمامی سفارش های ثبت شده از یک روز تا 4 روزکاری (پنج شنبه و جمعه در توزیع کتاب روزکاری محسوب نمیشود) اراسل میشود و در موارد خاص درصورتی که نیاز به زمان بیشتری باشد با خریدار همانگ خواهد شد.

7- در صورت خرابی فیزیکی مرسوله تا 24 ساعت مهلت دارید که از طریق ایمیل یا تماس تلفنی همکاران انتشارات قلم نخبگان را در جریان بگذارید.

8-بعد از ثبت خرید و پرداخت به هیچ وجه امکان اضافه کردن کتاب، تغییر تعداد و یا جا به جایی کتاب خریداری شده با کتاب دیگری نیست .

9-ناقصی فرم، سفیدی صفحات، پشت و رو بودن کتاب، مشکلات صحافی یا چاپ ومواردی از این قبیل تا 7 روز بعد از دریافت بسته قابل بازگشت و تعویض است که هزینه بازگشت را انتشارات قلم نخبگان تقبل می کند، اما بعد از  7 روز در صورت امکان تعویض هزینه برگشت و ارسال با مشتری است .

10-لغو خرید و یا حذف کالای خریداری شده نهایتا تا 2 ساعت قابل پیگیری می باشد. در صورتی که خرید در روز تعطیل باشد اولین روزکاری بعد قبل از ساعت 9:30 صبح قابل پیگیری می باشد(حتما تلفنی اطلاع داده شود).

11-پیک موتوری وظیفه ای بر تحویل درب واحد ندارد و تنها درب اصلی ساختمان تحویل داده می شود.

12-در صورت مشاهده آسیب دیدگی جدی مرسوله از دریافت آن به شدت خودداری نمائید. (علی الخصوص مرسوله های پستی)

13- ثبت نام در سایت انتشارات قلم نخبگان به معنی قبول دریافت پیامک اطلاع رسانی و فروش ویژه ها می باشد .

14-ثبت نام در سایت انتشارات قلم نخبگان و خرید از سایت به معنی قبول تمام قوانین در سایت می باشد.

فروشگاه
لیست علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من